UAB Danės laivų centras
Klaipėda, Danės g. 21
LT | RU | EN

APIE GAMYKLĄ

 Apie "Bavaria Yachtbau GmbH" gamyklą

 
bendras_vaizdas.jpg
 

     Jau apie ketvirtį amžiaus pasaulyje žinoma vakarų Vokietijos kompanija „ Bavaria Yachtbau GmbH “ stato kruizines  - lenktynines jachtas, taip vadinamas vidutinės klasės ( 30-50 pėdų ), pasižyminčias geru greičiu, išsiskiriančiomis grakščiomis linojomis bei puikiu interjeru. 
     Vokiečių gaminamų jachtų statytojai sugebėjo suderinti ekonomišką serijinių jachtų statybą su individualia rankų darbo apdaila. Plačiau negu kiti statytojai, gaminant interjero elementus, naudoja raudonmedžio masyvą. Ten kur kitos firmos naudoja ekonomiškas detales, jachtos su Bavarijos ženklu naudoja gaminius tik aukščiausios kokybės. Pavyzdžiui: takelažas - HARKEN, burės - ELVSTROM, kartu su standartiniu stakselio susukimu, galima sumontuoti užpatentuotą įrengimą, susukantį groto bures į stiebą, kas leidžia valdyti jachtą vienam - dviem įgulos nariams.
     Vidaus išplanavimas leidžia netgi mažose jachtose įrengti net keletą kajučių, kurios viena nuo kitos atskirtos.
     Į standartinę komplektaciją įeina: galjunai su dušais, dujinė plyta su keliais degikliais, orkaitė ir daug kitų patogumų, kurie reikalingi keliaujant jachta. Taip pat galima užsakyti kajučių centrinį šildymą ir t.t.
     Iš kitos pusės, jachta aprūpinta viskuom kas leidžia pagerinti jos buriavimo galimybes bei greitį. Galima komplektuoti grotą su išilginėmis latėmis, įrengti spinakerį su jo pakėlimo sistema ir .t.t.
     Žema konvejerinės gamybos savikaina, naudojant pažangiausias technologijas ir aukštą gamybos našumą leidžia pirmauti pasaulyje,  gaminant laivus išlaikant kokybės ir kainos santykį.

 
 03.jpg  08.jpg  06.jpg
 
 07.jpg  09.jpg  01.jpg
 
 02.jpg  05.jpg  04.jpg